KONST / Litografier / Färglitografi 14367415
nr 1436 7415
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Skärgårdsmotiv med tallar. Signerad, numrerad 111/210. Färglitografi, bildmått: 42x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:51:55
5/12 23:23:41
300 kr
6/12 11:57:46
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube